010 - 58 49 600 info@gardsmark.com

Gårdsmark

Om oss

Om oss på Gårdsmark Sverige AB

Gårdsmark har sitt ursprung i Dalarna med hantverkstradition och kunskap om byggnation som funnits i många generationer. Vår värdering är lika enkel som tydlig; ansvar i varje led ger trygga medarbetare och nöjda kunder. Ansvar innebär att varje medarbetare hos oss tar sitt ansvar på sitt avgränsade område. 

Detta leder till att vi tillsammans tar ansvar på alla delar för kunden,leverantörer, samarbetspartner och varandra. Vårt servicelöfte är att vara öppna, enkla och ha en hög kundservice. Gårdsmark ägs av en bonde, en rörmokare och en elektriker som tillsammans har stor erfarenhet och kunnande av att erbjuda kunder en helhetslösning inom renovering av hus.

Vi vill att kunderna ska känna sig trygga

Branschens mest omfattande garanti -15 år på material och arbete.

Vi på Gårdsmark värdesätter trygghet. När du köper en totalentreprenad av oss får du därför branschens mest omfattande garanti.  Vi är också Säker Grund Certifierade, vilket innebär att du som kund får extra trygghet när du anlitar oss.  SGC-utbildning är en certifiering som Fuktspärrteknik AB har utformat för att öka förståelsen för fukt och att visa hur man dränerar om runt en källargrund med  fuktspärrsystem på ett korrekt sätt.

Vårt franchisekoncept

Vi har utformat vårt franchisekoncept för att gynna kunden och franchisetagaren i första hand. Vi är övertygade om att det gör oss till ett bättre dräneringsföretag i det långa loppet.

Vi strävar efter att kunden ska känna sig trygg igenom hela processen och kombinationen av en lokal representant, kvalitativa material och en rubust garanti gör oss oslagbara.

GÅRDSMARK

Våra fantastiska kollegor

Christoffer Lundgren

Telefonnummer: 070 - 306 07 49

E-postadress: christoffer.lundgren@gardsmark.com

Olle Perätalo

Telefonnummer: 070-201 09 89

E-postadress: olle.p@gardsmark.com

Lars Johansson

Telefonnummer: 070 - 306 07 49

E-postadress: 
lars.johansson@gardsmark.com   

Marcus Kohlsgården

Telefonnummer: 079 - 338 20 19

E-postadress: 
marcus.kohlsgården@gardsmark.com

Nader Anouti

Telefonnummer: 072-981 96 43

E-postadress:  nader@gardsmark.com

Erik Axelsson

Telefonnummer: 073-448 40 30

E-postadress: 
erik.axelsson@gardsmark.com

Andreas Johansson

Telefonnummer: 072-003 71 76

E-postadress: 
andreas.johansson@gardsmark.com

Henrik Jöhnemark

Telefonnummer: 072-981 96 46

E-postadress:  
henrik.johnemark@gardsmark.com

Mats Frimodigs

Telefonnummer: 073-880 02 19

E-postadress:  
mats.frimodigs@gardsmark.com

Mikael Puhakka

Telefonnummer: 070-33 55 855

E-postadress: 
mikael@puhakka.se

Boka kostnadsfri fuktkontroll

Gårdsmark erbjuder kostnadsfri fuktkontroll av din källare och offert direkt på plats. Klicka på länken nedan och boka in ett kostnadsfritt hembesök idag!